Sipos János Emlékverseny: Eredménylista

A Kerékpársport 2000 Sportegyesület a Central-European Tour zárónapján, július27-én kívánt emléket állítani a nagyszerű sportriporternek, többszörös bajnok kerékpárosnak, az MKSZSZ tiszteletbeli elnökének, a „magyar kerékpársport legnagyobb szerelmesének”. Ezúton közüüljük a verseny hivatalos eredménylistáját.

Sipos János Emlékverseny
2014. július 27.
Eredménylista

 

Helyezés Rajtszám Név Egyesület AKESZ Idő
U13          
1 107 Miszlai Milán Esztergom Triatlon 12-0526 06:02.5
2 197 Zádori Zalán Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület   06:11.2
3 96 Magyar Gergő Győri Atlétikai Club 12-0529 06:26.9
4 43 Forró Lajos Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület   06:35.3
5 36 Fábián Zalán Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület   06:49.7
6 41 Fodor Balázs Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület   06:50.8
7 7 Bán Benedek Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület   06:51.1
8 158 Soós Gergő Fergeteg Triatlon SE   06:56.5
9 12 Bódis Levente Győri A C 14-0893 07:37.3
U15          
1 148 Schneider Sebestyén Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület   05:27.8
2 40 Fiala Gergely Esztergomi Küllőszaggatók KE 11-0434 05:30.2
3 191 Vanó Gergő Salgótarjáni H.K.E. 12-0558 05:47.4
4 161 Stodulka András Dr. Bátorfi – Agria KTK   05:48.0
5 35 Fábián Csongor Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület   05:50.6
6 60 Hegedűs Kevin Mátra Biker KHSC   05:56.9
7 49 Genzler Tamás Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület   06:15.7
8 57 Darányi Máté Gyömrő VSK   06:54.7
9 29 EMHŐ Sebestyén   07:02.9
U17          
1 132 Papp Tamás Merida Maraton Team CST 13-0572 05:18.3
2 19 Dian Ábel Recikli SE   05:29.8
3 130 Pécseli Gergő ASE Kerékpár 13-0658 05:29.9
4 92 Laczkó Soma Salgótarjáni H.K.E. 10-0384 05:31.4
5 79 Kókai Olivér Máté     05:35.4
6 145 Sándor Tamás Karbona   05:45.1
7 187 Tüske Dávid KSI-Csepel SE 10-0391 05:48.5
8 176 Takács Ákos S.O.S. Cargo Cycling Team 13-0703 05:51.8
9 58 Hegedűs Erik Mátra Biker KHSC   05:55.1
U19          
1 14 Böröcz Bence Bike express SE 12-0568 05:06.4
2 198 Zathureczky Márk Bike express SE 12-0539 05:06.8
3 200 Zsámboki György Veloroom-Kecskeméti SE 14-0940 05:14.3
4 149 Shen Dávid     05:19.5
5 94 Lipkovics Bence   14-0785 05:32.4
6 68 Juhász Dániel József Gyömrő VSK   05:34.1
7 190 Unger Márk Győri A C 14-0894 05:39.9
8 78 Kodaj Ádám Gyömrő VSK 13-0689 05:41.2
9 203 Morascsik Martin UFS Group Cycling   05:41.2
10 11 Biró Ákos Váci Ifjúsági SE   05:46.3
11 189 Udvardi Miklós Brigetio Kerékpáros Sportegyes 14-0796 05:49.4
12 115 Farkas Dávid ASE Kerékpár 14-0935 06:22.9
13 86 Kozma Bence Győri Atlétikai Klub   06:32.9
  188 Ubrankovics Dániel BADISZVSE 13-0571  
  139 Perjés Márton      
Elit1          
1 89 Kutács Zsolt     04:52.2
2 108 Mogyorosi Máté Hungarofondo 09-0094 04:52.5
3 71 Károlyi Szilveszter Mátra Biker KHSC 14-0916 04:54.7
4 141 Sáska Zoltán ASE Kerékpár 13-0597 05:08.0
5 206 Rokob Jakab Team ECONIX-CE 13-0700 05:10.4
6 66 Hűvösvölgyi Márton Kertvárosi Gettó SE 11-0428 05:12.8
7 74 Kiss Áron Mátra Biker KHSC 09-0088 05:13.9
8 163 Suda Gábor Brigetio KSE 14-0919 05:17.3
9 185 Tóth Máté Salgótarjáni H.K.E. 10-0386 05:19.8
10 15 Bujtor Barna Mátra Biker KHSC   05:22.7
11 126 Nyári József Elte-Beac Polythlon-Triatlon 10-0370 05:23.0
12 202 Albertini Balázs CoffeeRide Team 13-0649 05:26.5
13 48 Gelencsér Péter ELTE BEAC POLYTHLON   05:30.9
14 56 Heffenträger Csaba Recikli SE   05:31.4
15 54 Guzsik Kevin Kispesti Kerékpáros SE 14-0782 05:33.5
16 118 Nagy László Kispesti Kerékpáros SE 14-0786 05:35.9
17 112 Moisko Krisztián Gyömrő VSK 14-0810 05:52.7
18 121 Rédling Béla Bakony Bike KE 09-0185 06:03.3
19 53 Gregor Zoltán Brigetio KSE 13-0586 06:05.0
20 76 Kiss Benedek     06:11.9
21 39 Fejes Ádám SZTK Riders   06:22.3
22 154 Solymosi Balázs István     06:27.7
23 98 Markgruber Bence Kispesti Kerékpáros SE 14-1001 06:31.3
  55 Darányi Bence Gyömrő VSK 14-0992  
  51 Gérnyi Balázs Peloton SE 14-0835  
  116 Molnár Dávid BADISZVSE 12-0566  
  97 Makara Gergely Tamás      
Elit2          
1 93 Lengyel Gábor Hungarofondo 10-0352 04:57.3
2 104 Mészáros Zoltán Bakony Bike KE 12-0536 04:59.5
3 119 Makács Gábor C12.hu 09-0155 05:00.4
4 136 Petró Károly ASE Kerékpár 10-0329 05:04.6
5 131 Pance Lóránt ABC Nutrixxion 13-0576 05:04.6
6 8 Banga Attila FSZSE 09-0140 05:05.2
7 88 Kőrösi Szabolcs Merida CST Road Team 12-0518 05:07.8
8 111 Endrédi Erhard Peppe kse   05:10.8
9 117 Molnár Krisztián RLC-Mörbisch 11-0427 05:11.8
10 159 Soós András Biondo Bike Club 14-0996 05:13.5
11 81 Korbély Csaba     05:13.9
12 124 Szilágyi Péter Bakony Bike KE 09-0091 05:18.9
13 143 Rigó András     05:19.3
14 105 Mihály Tamás Gyömrő VSK 14-0937 05:24.5
15 201 Ábrahám István SZTK Riders 13-0762 05:24.6
16 42 Forgó Tibor Salgótarjáni H.K.E. 09-0052 05:25.3
17 63 Horváth Attila Nimfas Corporation Team   05:28.6
18 13 Borbély Gábor Mátra Biker KHSC 11-0415 05:32.1
19 34 Virág Balázs Mátra Biker KHSC 12-0551 05:33.3
20 173 Szipőcs Levente Szerpentin KE 11-0403 05:37.9
21 24 dr. Kovács Kristóf Merida-Kőbánya TC 13-0763 05:42.5
22 123 Neumann Péter Brigetio KSE 14-0804 05:47.7
23 113 Molnár Attila   14-0897 05:47.9
24 196 Sándor Gergely Apostroph 14-0917 05:53.0
25 122 Nagy Zoltán   11-0426 05:57.6
26 9 Becsvardi Balazs     05:58.2
27 103 Mester András   14-0812 06:03.8
28 62 Homolya János     06:05.5
29 32 Radánovics Miklós   13-0768 06:08.0
30 20 Dobos Ferenc KTC   06:09.0
31 137 Papp Zoltán Trek SE   06:19.2
32 72 Kenyeres Gábor evopro SC   06:21.8
33 30 Erdős Zoltán Kispesti Kerékpáros SE 14-0791 06:30.2
34 195 Weisz Miklós Kispesti Kerékpáros SE 14-0783 06:30.4
35 125 Ossó Zoltán ASE Kerékpár 13-0695 06:46.2
  100 Mátis Barnabás   14-0822  
  16 Czollner Krisztián Tusnad Fan Club    
  152 Sila Zoltán   14-0933  
  95 Lukács Kálmán   13-0694  
Master          
1 144 Róka Tibor DKSI-KTM Debrecen 13-0664 04:53.5
2 129 Tagscherer Imre Bakony Bike KE 09-0128 04:53.6
3 6 Balogh Lajos Sólyom Team SE 13-0731 05:00.1
4 109 Bakos András Bakony Bike KE 09-0182 05:06.8
5 120 Molnár Tamás ASE Kerékpár 14-0936 05:06.9
6 84 Nyitrai László Adacsa-Schmidtgép 13-0643 05:13.5
7 69 Kálmánchey Attila egyéni   05:21.2
8 3 Antal Attila   11-0405 05:23.0
9 110 Baráth Zsolt ASE Kerékpár 14-0809 05:25.8
10 164 Szabó Gábor Karbona 09-0246 05:28.5
11 140 Petes Miklós Mátra Biker KHSC 11-0457 05:31.4
12 146 Szalai Zsolt ASE Kerékpár 12-0531 05:31.4
13 59 Hivessy Zoltán   14-0826 05:33.8
14 199 Zele László Alpinbike Team Giant Endura 13-0587 05:34.3
15 67 Imre Zsolt ASE Kerékpár 09-0257 05:34.9
16 151 Virág Csaba ASE Kerékpár 12-0502 05:36.4
17 23 dr. Kormosói László Biondo Bike Club 13-0765 05:37.3
18 38 Fehér Lajos SzKSC   05:37.3
19 162 Stodulka Péter     05:38.2
20 186 Tullner László STUBER`S BIKE TEAM 13-0575 05:38.6
21 156 Somogyi László     05:39.2
22 26 Dragovits András   11-0491 05:40.1
23 80 Koperla Zsolt Nutrixxion 14-0939 05:44.1
24 178 Tornyai László SZKSC   05:53.1
25 21 Domonkos Máté     05:58.7
26 27 Ecsedi Péter ASE Kerékpár 09-0071 05:58.8
27 150 Siklósi Péter Alumni Scholarum Piarum 10-0388 06:01.7
28 83 Kovács Roland BVKK 09-0086 06:02.5
29 170 Szekerka András Mátra Biker KHSC 12-0564 06:06.8
30 165 Szabó Zoltán Max 125 SC Kecskemét 13-0590 06:06.9
31 44 Francois Tamás Alumni Scholarum Piarum 14-0979 06:07.3
32 168 Szántó Sándor     06:09.3
33 4 Bajzáth Szabolcs     06:15.1
34 87 Tóth Péter Kőbánya TC 14-1000 06:25.2
35 138 Parragh Gábor ELTE-BEAC Polythlon 14-0837 06:25.3
36 169 Szegner Balázs EQUILOR SC   06:25.9
37 174 Szlapák Albert     06:43.1
38 194 Vladár László     06:47.6
39 64 Horváth Zoltán Bakony Bike KE 14-0938 07:00.4
  207 Koszorús Imre   14-1004  
  167 Szalay Huba      
  153 Sipőcz Gábor Coffee Ride Team    
  193 Vereby István Focus Team Hungary 09-0252  
  28 Ehring Björn Freeriderz SC    
Senior1          
1 142 Révész Gábor Szeged KSC 13-0609 05:07.5
2 5 Balász Tibor Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület   05:08.9
3 65 Huszár László Karbona 09-0099 05:11.8
4 22 Dr. György Zsolt Mátra Biker KHSC 13-0573 05:16.8
5 133 Papp Zoltán Karbona 09-0070 05:19.7
6 171 Szilágyi Sándor BVSC-Zugló   05:34.9
7 135 Zsingor Attila Bakony Bike KE 10-0347 05:37.2
8 134 Tóbiás Sándor Bakony Bike KE 09-0141 06:13.7
9 2 Angler Tibor SZTK Riders 12-0525 06:28.4
10 33 Takács László Zinkpower Moson 11-0448 06:31.2
  128 Pál István MVSC    
Senior2          
1 46 Gál István Miskolc 13-0761 05:29.1
2 91 Labancz István Szolnoki Bicósok 09-0066 05:30.2
3 102 Menyhért Ferenc Blue Scorpions SC 09-0137 05:45.5
4 175 Sztruhár József Mátra Biker KHSC 09-0097 05:56.3
5 172 Tóth Imre   09-0284 05:57.7
6 160 Steierlein Péter Bike express SE 12-0552 06:05.8
7 17 Györki György   14-0991 06:23.3
8 61 Holló Ferenc WRT 09-0090 06:34.2
9 192 Varga Gusztáv Blue Scorpions SC 09-0013 06:40.3
10 1 Andristyák József Blue Scorpions SC 09-0033 06:41.5
  155 Somogyi József Miskolc 14-0966  
Senior3          
1 147 Sárfalvi Béla Blue Scorpions SC 09-0136 05:52.2
2 204 Szilágyi György Körös Bike   06:30.8
3 184 Tóth László dr.   10-0379 06:49.1
4 90 Kuti Géza Dr. Bátorfi AKTK 09-0196 08:02.3
WU15          
1 31 Buzsáki Virág PCCC 11-0461 05:51.0
2 205 Oetl Dana Bikeexpress   06:20.3
  37 Farner Eszter   14-2006  
WU17          
1 127 Oetl Netta Bikeexpress Se 12-0546 05:59.2
2 70 Kapott Szonja Team3K   06:08.9
3 180 Tornyai Panna SZKSC   06:10.9
4 157 Soós Fanni Kinga Fergeteg Triatlon SE   06:13.6
5 52 Grajzel Sáron Salgótarjáni H.K.E. 12-0557 06:21.9
6 73 Király Dóra Salgótarjáni H.K.E. 10-0381 06:24.5
WU19          
1 77 Kiss Bernadett     07:25.8
WElit          
1 99 Marton Orsolya Biondo Bike Club 14-0929 05:36.8
2 75 Király Kinga Salgótarjáni H.K.E. 09-0048 05:53.6
3 47 Gallyas Noémi Mugen Race Team Prolog 13-0627 05:56.6
4 85 Tóth Éva Kőbánya TC 12-0537 06:09.9
5 10 Benczés Krisztina   13-0580 06:15.5
6 106 Mihályné Bors Réka Gyömrő VSK   07:09.1
  114 Imre-Horváth Zsuzsanna Bakony Bike KE 14-0928  
  25 dr. Tretter Olga      
  82 Kovács Ági   14-0990  
WMaster          
1 181 Tóth Edit   14-0971 06:13.3
2 50 Gergely Ildikó   14-0801 06:32.7
3 45 Gál Éva Mátra Biker KHSC 12-0565 06:35.9
4 179 Tóth Imréné Kati   09-0283 06:38.4
5 177 Tarlós Ágnes nincs   06:50.4
6 166 Szabóné Szeibert Krisztina Max 125 SC Kecskemét 13-0593 06:51.3
7 101 Medveczky Edit Fergeteg Triatlon SE   06:51.3
8 18 Imre Ildikó   13-0645 06:51.5
Férfi abszolút          
1 89 Kutács Zsolt     04:52.2
2 108 Mogyorosi Máté Hungarofondo 09-0094 04:52.5
3 144 Róka Tibor DKSI-KTM Debrecen 13-0664 04:53.5
4 129 Tagscherer Imre Bakony Bike KE 09-0128 04:53.6
5 71 Károlyi Szilveszter Mátra Biker KHSC 14-0916 04:54.7
6 93 Lengyel Gábor Hungarofondo 10-0352 04:57.3
7 104 Mészáros Zoltán Bakony Bike KE 12-0536 04:59.5
8 6 Balogh Lajos Sólyom Team SE 13-0731 05:00.1
9 119 Makács Gábor C12.hu 09-0155 05:00.4
10 136 Petró Károly ASE Kerékpár 10-0329 05:04.6
11 131 Pance Lóránt ABC Nutrixxion 13-0576 05:04.6
12 8 Banga Attila FSZSE 09-0140 05:05.2
13 14 Böröcz Bence Bike express SE 12-0568 05:06.4
14 109 Bakos András Bakony Bike KE 09-0182 05:06.8
15 198 Zathureczky Márk Bike express SE 12-0539 05:06.8
16 120 Molnár Tamás ASE Kerékpár 14-0936 05:06.9
17 142 Révész Gábor Szeged KSC 13-0609 05:07.5
18 88 Kőrösi Szabolcs Merida CST Road Team 12-0518 05:07.8
19 141 Sáska Zoltán ASE Kerékpár 13-0597 05:08.0
20 5 Balász Tibor Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület   05:08.9
21 206 Rokob Jakab Team ECONIX-CE 13-0700 05:10.4
22 111 Endrédi Erhard Peppe kse   05:10.8
23 117 Molnár Krisztián RLC-Mörbisch 11-0427 05:11.8
24 65 Huszár László Karbona 09-0099 05:11.8
25 66 Hűvösvölgyi Márton Kertvárosi Gettó SE 11-0428 05:12.8
26 159 Soós András Biondo Bike Club 14-0996 05:13.5
27 84 Nyitrai László Adacsa-Schmidtgép 13-0643 05:13.5
28 81 Korbély Csaba     05:13.9
29 74 Kiss Áron Mátra Biker KHSC 09-0088 05:13.9
30 200 Zsámboki György Veloroom-Kecskeméti SE 14-0940 05:14.3
31 22 Dr. György Zsolt Mátra Biker KHSC 13-0573 05:16.8
32 163 Suda Gábor Brigetio KSE 14-0919 05:17.3
33 132 Papp Tamás Merida Maraton Team CST 13-0572 05:18.3
34 124 Szilágyi Péter Bakony Bike KE 09-0091 05:18.9
35 143 Rigó András     05:19.3
36 149 Shen Dávid     05:19.5
37 133 Papp Zoltán Karbona 09-0070 05:19.7
38 185 Tóth Máté Salgótarjáni H.K.E. 10-0386 05:19.8
39 69 Kálmánchey Attila egyéni   05:21.2
40 15 Bujtor Barna Mátra Biker KHSC   05:22.7
41 126 Nyári József Elte-Beac Polythlon-Triatlon 10-0370 05:23.0
42 3 Antal Attila   11-0405 05:23.0
43 105 Mihály Tamás Gyömrő VSK 14-0937 05:24.5
44 201 Ábrahám István SZTK Riders 13-0762 05:24.6
45 42 Forgó Tibor Salgótarjáni H.K.E. 09-0052 05:25.3
46 110 Baráth Zsolt ASE Kerékpár 14-0809 05:25.8
47 202 Albertini Balázs CoffeeRide Team 13-0649 05:26.5
48 148 Schneider Sebestyén Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület   05:27.8
49 164 Szabó Gábor Karbona 09-0246 05:28.5
50 63 Horváth Attila Nimfas Corporation Team   05:28.6
51 46 Gál István Miskolc 13-0761 05:29.1
52 19 Dian Ábel Recikli SE   05:29.8
53 130 Pécseli Gergő ASE Kerékpár 13-0658 05:29.9
54 91 Labancz István Szolnoki Bicósok 09-0066 05:30.2
55 40 Fiala Gergely Esztergomi Küllőszaggatók KE 11-0434 05:30.2
56 48 Gelencsér Péter ELTE BEAC POLYTHLON   05:30.9
57 140 Petes Miklós Mátra Biker KHSC 11-0457 05:31.4
58 56 Heffenträger Csaba Recikli SE   05:31.4
59 92 Laczkó Soma Salgótarjáni H.K.E. 10-0384 05:31.4
60 146 Szalai Zsolt ASE Kerékpár 12-0531 05:31.4
61 13 Borbély Gábor Mátra Biker KHSC 11-0415 05:32.1
62 94 Lipkovics Bence   14-0785 05:32.4
63 34 Virág Balázs Mátra Biker KHSC 12-0551 05:33.3
64 54 Guzsik Kevin Kispesti Kerékpáros SE 14-0782 05:33.5
65 59 Hivessy Zoltán   14-0826 05:33.8
66 68 Juhász Dániel József Gyömrő VSK   05:34.1
67 199 Zele László Alpinbike Team Giant Endura 13-0587 05:34.3
68 171 Szilágyi Sándor BVSC-Zugló   05:34.9
69 67 Imre Zsolt ASE Kerékpár 09-0257 05:34.9
70 79 Kókai Olivér Máté     05:35.4
71 118 Nagy László Kispesti Kerékpáros SE 14-0786 05:35.9
72 151 Virág Csaba ASE Kerékpár 12-0502 05:36.4
73 135 Zsingor Attila Bakony Bike KE 10-0347 05:37.2
74 23 dr. Kormosói László Biondo Bike Club 13-0765 05:37.3
75 38 Fehér Lajos SzKSC   05:37.3
76 173 Szipőcs Levente Szerpentin KE 11-0403 05:37.9
77 162 Stodulka Péter     05:38.2
78 186 Tullner László STUBER`S BIKE TEAM 13-0575 05:38.6
79 156 Somogyi László     05:39.2
80 190 Unger Márk Győri A C 14-0894 05:39.9
81 26 Dragovits András   11-0491 05:40.1
82 78 Kodaj Ádám Gyömrő VSK 13-0689 05:41.2
83 203 Morascsik Martin UFS Group Cycling   05:41.2
84 24 dr. Kovács Kristóf Merida-Kőbánya TC 13-0763 05:42.5
85 80 Koperla Zsolt Nutrixxion 14-0939 05:44.1
86 145 Sándor Tamás Karbona   05:45.1
87 102 Menyhért Ferenc Blue Scorpions SC 09-0137 05:45.5
88 11 Biró Ákos Váci Ifjúsági SE   05:46.3
89 191 Vanó Gergő Salgótarjáni H.K.E. 12-0558 05:47.4
90 123 Neumann Péter Brigetio KSE 14-0804 05:47.7
91 113 Molnár Attila   14-0897 05:47.9
92 161 Stodulka András Dr. Bátorfi – Agria KTK   05:48.0
93 187 Tüske Dávid KSI-Csepel SE 10-0391 05:48.5
94 189 Udvardi Miklós Brigetio Kerékpáros Sportegyes 14-0796 05:49.4
95 35 Fábián Csongor Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület   05:50.6
96 176 Takács Ákos S.O.S. Cargo Cycling Team 13-0703 05:51.8
97 147 Sárfalvi Béla Blue Scorpions SC 09-0136 05:52.2
98 112 Moisko Krisztián Gyömrő VSK 14-0810 05:52.7
99 196 Sándor Gergely Apostroph 14-0917 05:53.0
100 178 Tornyai László SZKSC   05:53.1
101 58 Hegedűs Erik Mátra Biker KHSC   05:55.1
102 175 Sztruhár József Mátra Biker KHSC 09-0097 05:56.3
103 60 Hegedűs Kevin Mátra Biker KHSC   05:56.9
104 122 Nagy Zoltán   11-0426 05:57.6
105 172 Tóth Imre   09-0284 05:57.7
106 9 Becsvardi Balazs     05:58.2
107 21 Domonkos Máté     05:58.7
108 27 Ecsedi Péter ASE Kerékpár 09-0071 05:58.8
109 150 Siklósi Péter Alumni Scholarum Piarum 10-0388 06:01.7
110 83 Kovács Roland BVKK 09-0086 06:02.5
111 107 Miszlai Milán Esztergom Triatlon 12-0526 06:02.5
112 121 Rédling Béla Bakony Bike KE 09-0185 06:03.3
113 103 Mester András   14-0812 06:03.8
114 53 Gregor Zoltán Brigetio KSE 13-0586 06:05.0
115 62 Homolya János     06:05.5
116 160 Steierlein Péter Bike express SE 12-0552 06:05.8
117 170 Szekerka András Mátra Biker KHSC 12-0564 06:06.8
118 165 Szabó Zoltán Max 125 SC Kecskemét 13-0590 06:06.9
119 44 Francois Tamás Alumni Scholarum Piarum 14-0979 06:07.3
120 32 Radánovics Miklós   13-0768 06:08.0
121 20 Dobos Ferenc KTC   06:09.0
122 168 Szántó Sándor     06:09.3
123 197 Zádori Zalán Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület   06:11.2
124 76 Kiss Benedek     06:11.9
125 134 Tóbiás Sándor Bakony Bike KE 09-0141 06:13.7
126 4 Bajzáth Szabolcs     06:15.1
127 49 Genzler Tamás Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület   06:15.7
128 137 Papp Zoltán Trek SE   06:19.2
129 72 Kenyeres Gábor evopro SC   06:21.8
130 39 Fejes Ádám SZTK Riders   06:22.3
131 115 Farkas Dávid ASE Kerékpár 14-0935 06:22.9
132 17 Györki György   14-0991 06:23.3
133 87 Tóth Péter Kőbánya TC 14-1000 06:25.2
134 138 Parragh Gábor ELTE-BEAC Polythlon 14-0837 06:25.3
135 169 Szegner Balázs EQUILOR SC   06:25.9
136 96 Magyar Gergő Győri Atlétikai Club 12-0529 06:26.9
137 154 Solymosi Balázs István     06:27.7
138 2 Angler Tibor SZTK Riders 12-0525 06:28.4
139 30 Erdős Zoltán Kispesti Kerékpáros SE 14-0791 06:30.2
140 195 Weisz Miklós Kispesti Kerékpáros SE 14-0783 06:30.4
141 204 Szilágyi György Körös Bike   06:30.8
142 33 Takács László Zinkpower Moson 11-0448 06:31.2
143 98 Markgruber Bence Kispesti Kerékpáros SE 14-1001 06:31.3
144 86 Kozma Bence Győri Atlétikai Klub   06:32.9
145 61 Holló Ferenc WRT 09-0090 06:34.2
146 43 Forró Lajos Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület   06:35.3
147 192 Varga Gusztáv Blue Scorpions SC 09-0013 06:40.3
148 1 Andristyák József Blue Scorpions SC 09-0033 06:41.5
149 174 Szlapák Albert     06:43.1
150 125 Ossó Zoltán ASE Kerékpár 13-0695 06:46.2
151 194 Vladár László     06:47.6
152 184 Tóth László dr.   10-0379 06:49.1
153 36 Fábián Zalán Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület   06:49.7
154 41 Fodor Balázs Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület   06:50.8
155 7 Bán Benedek Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület   06:51.1
156 57 Darányi Máté Gyömrő VSK   06:54.7
157 158 Soós Gergő Fergeteg Triatlon SE   06:56.5
158 64 Horváth Zoltán Bakony Bike KE 14-0938 07:00.4
159 29 EMHŐ Sebestyén   07:02.9
160 12 Bódis Levente Győri A C 14-0893 07:37.3
161 90 Kuti Géza Dr. Bátorfi AKTK 09-0196 08:02.3
  116 Molnár Dávid BADISZVSE 12-0566  
  153 Sipőcz Gábor Coffee Ride Team    
  100 Mátis Barnabás   14-0822  
  95 Lukács Kálmán   13-0694  
  155 Somogyi József Miskolc 14-0966  
  97 Makara Gergely Tamás      
  188 Ubrankovics Dániel BADISZVSE 13-0571  
  128 Pál István MVSC    
  152 Sila Zoltán   14-0933  
  167 Szalay Huba      
  139 Perjés Márton      
  207 Koszorús Imre   14-1004  
  28 Ehring Björn Freeriderz SC    
  193 Vereby István Focus Team Hungary 09-0252  
  55 Darányi Bence Gyömrő VSK 14-0992  
  16 Czollner Krisztián Tusnad Fan Club    
  51 Gérnyi Balázs Peloton SE 14-0835  
Nő abszolút          
1 99 Marton Orsolya Biondo Bike Club 14-0929 05:36.8
2 31 Buzsáki Virág PCCC 11-0461 05:51.0
3 75 Király Kinga Salgótarjáni H.K.E. 09-0048 05:53.6
4 47 Gallyas Noémi Mugen Race Team Prolog 13-0627 05:56.6
5 127 Oetl Netta Bikeexpress Se 12-0546 05:59.2
6 70 Kapott Szonja Team3K   06:08.9
7 85 Tóth Éva Kőbánya TC 12-0537 06:09.9
8 180 Tornyai Panna SZKSC   06:10.9
9 181 Tóth Edit   14-0971 06:13.3
10 157 Soós Fanni Kinga Fergeteg Triatlon SE   06:13.6
11 10 Benczés Krisztina   13-0580 06:15.5
12 205 Oetl Dana Bikeexpress   06:20.3
13 52 Grajzel Sáron Salgótarjáni H.K.E. 12-0557 06:21.9
14 73 Király Dóra Salgótarjáni H.K.E. 10-0381 06:24.5
15 50 Gergely Ildikó   14-0801 06:32.7
16 45 Gál Éva Mátra Biker KHSC 12-0565 06:35.9
17 179 Tóth Imréné Kati   09-0283 06:38.4
18 177 Tarlós Ágnes nincs   06:50.4
19 166 Szabóné Szeibert Krisztina Max 125 SC Kecskemét 13-0593 06:51.3
20 101 Medveczky Edit Fergeteg Triatlon SE   06:51.3
21 18 Imre Ildikó   13-0645 06:51.5
22 106 Mihályné Bors Réka Gyömrő VSK   07:09.1
23 77 Kiss Bernadett     07:25.8
  114 Imre-Horváth Zsuzsanna Bakony Bike KE 14-0928  
  82 Kovács Ági   14-0990  
  37 Farner Eszter   14-2006  
  25 dr. Tretter Olga      

Powered by WordPress | Designed by: seo services | Thanks to seo company, web designer and internet marketing company