Central-European Tour: rajtlista 2. nap

Második napjához érkezett az idei Central-European Tour. Ma a Szerencs és Ibrány között 136 kilométer vár a kerekesekre. Az alábbiakban közöljük a második etap hivatalos rajtlistáját.

1 LOVASSY Krisztián HUN19880623 TEAM FIXIT.NO
2 EIDSHEIM Filip NOR19900216 TEAM FIXIT.NO
3 REMME Stian NOR19820604 TEAM FIXIT.NO
4 HERMANSEN Sindre Eid (*) NOR19930917 TEAM FIXIT.NO
5 GJOLBERG Adrian NOR19890223 TEAM FIXIT.NO
169 AUSTEVOLL Ole Andre (*) NOR19940415 TEAM FIXIT.NO
7 POKIDOV Maxim RUS19890711 ITERA KATUSHA
8 NIKOLAEV Sergey RUS19880205 ITERA KATUSHA
9 FROLOV Igor RUS19900123 ITERA KATUSHA
10 KATYRIN Roman RUS19910524 ITERA KATUSHA
11 STASH Mamyr (*) RUS19930504 ITERA KATUSHA
12 KOSYAKOV Dmitriy RUS19860228 ITERA KATUSHA
13 DÉR Zsolt HUN19830325 UTENSILNORD
14 LENGYEL Zoltán (*) HUN19950425 UTENSILNORD
15 MADDALUNO Gennaro ITA19870512 UTENSILNORD
16 MAZZI Alessandro ITA19871116 UTENSILNORD
17 KENYERES Ábel (*) HUN19940214 UTENSILNORD
18 RÓZSA Balázs (*) HUN19951126 UTENSILNORD
19 SAFARIC KOLAR Matic (*) SLO19950728 RADENSKA
20 OTONICAR Martin (*) SLO19940508 RADENSKA
21 REPSE Uros (*) SLO19930805 RADENSKA
22 MISKULIN Jure (*) SLO19941105 RADENSKA
23 PAVLIC Marko (*) SLO19930209 RADENSKA
25 KOVAC Maros SVK19770411 DUKLA TRENCIN TREK
26 BRONIS Roman SVK19761017 DUKLA TRENCIN TREK
27 BASKA Erik (*) SVK19940112 DUKLA TRENCIN TREK
28 TYBOR Patrik SVK19870916 DUKLA TRENCIN TREK
29 MAHDAR Martin SVK19890731 DUKLA TRENCIN TREK
30 MALOVEC Lubos (*) SVK19940210 DUKLA TRENCIN TREK
31 POPKOV Vitaliy UKR19830616 ISD CONTINENTAL TEAM
32 PAKHTUSOV Anatoliy UKR19850417 ISD CONTINENTAL TEAM
33 VASILYEV Maksym UKR19900414 ISD CONTINENTAL TEAM
34 AGARKOV Yuriy UKR19870108 ISD CONTINENTAL TEAM
35 SHEYDYK Oleksandr UKR19800913 ISD CONTINENTAL TEAM
36 KARNULIN Denys UKR19900818 ISD CONTINENTAL TEAM
37 MÁRKUS János HUN19840331 BALATON – DKSI REGIONAL
38 PÁLYI Csaba HUN19900904 BALATON – DKSI REGIONAL
39 RUTTKAY Zoltán HUN19950712 BALATON – DKSI REGIONAL
40 TÓTH Attila HUN19800806 BALATON – DKSI REGIONAL
41 BORBÉLY György HUN19680625 BALATON – DKSI REGIONAL
43 FILIP Jakub (*) CZE19920731 SKC TUFO PROSTEJOV
44 KOZUSNIK Adam (*) CZE19930218 SKC TUFO PROSTEJOV
45 PSZCZOLARSKI Wojciech POL19910426 SKC TUFO PROSTEJOV
46 IMREK Christopher AUT19910411 SKC TUFO PROSTEJOV
47 MANOUSEK Josef CZE19910923 SKC TUFO PROSTEJOV
49 SCHLEMMER Lukas (*) AUT19950305 WSA – GREENLIFE
50 SCHÖFFMANN Martin AUT19870331 WSA – GREENLIFE
51 BISSINGER Florian GER19880130 WSA – GREENLIFE
52 LEOPOLD Hans-Jörg AUT19830425 WSA – GREENLIFE
53 GAUGL Florian AUT19910108 WSA – GREENLIFE
55 ROGINA Radoslav CRO19790303 ADRIA MOBIL
56 FAJT Kristjan SLO19820507 ADRIA MOBIL
57 MALTAR Bruno (*) CRO19941006 ADRIA MOBIL
58 STIMULAK Klemen SLO19900720 ADRIA MOBIL
59 MUGERLI Matej SLO19810617 ADRIA MOBIL
60 HOCEVAR Aljaz SLO19910820 ADRIA MOBIL
61 BUTS Vitaliy UKR19861024 KOLSS CYCLING TEAM
62 KONONENKO Mykhaylo UKR19871030 KOLSS CYCLING TEAM
63 POLIVODA Oleksandr UKR19870331 KOLSS CYCLING TEAM
64 KOSTYUK Denys UKR19820313 KOLSS CYCLING TEAM
65 VASYLYUK Andriy UKR19870829 KOLSS CYCLING TEAM
66 BRATASHCHUK Andrii (*) UKR19920408 KOLSS CYCLING TEAM
67 DECKERT Sebastian GER19900808 LKT TEAM BRANDENBURG
68 KNAUP Tobias (*) GER19930317 LKT TEAM BRANDENBURG
69 BERGER Leon (*) GER19950523 LKT TEAM BRANDENBURG
70 RESKE Tim (*) GER19940404 LKT TEAM BRANDENBURG
71 KESSLER Robert (*) GER19951030 LKT TEAM BRANDENBURG
72 SCHAFER Stefan GER19860106 LKT TEAM BRANDENBURG
79 MORTENSEN Mikkel DEN19880808 RIWAL CYCLING TEAM
80 OLLEGAARD Morten DEN19880206 RIWAL CYCLING TEAM
81 AAEN Jonas DEN19860420 RIWAL CYCLING TEAM
82 GRON Martin (*) DEN19931011 RIWAL CYCLING TEAM
83 BAEKHOJ Emil (*) DEN19940418 RIWAL CYCLING TEAM
84 KLOSTERGAARD LARSEN Kasper DEN19830522 RIWAL CYCLING TEAM
85 BRAICO Alexandr MDA19880305 TUSNAD CYCLING TEAM
86 BERDOS Oleg ROU19870609 TUSNAD CYCLING TEAM
87 ANAYA Giannini VEN19910219 TUSNAD CYCLING TEAM
88 NOVAK Carol-Eduard ROU19760728 TUSNAD CYCLING TEAM
89 SEBESTYEN Szabolcs (*) ROU19920323 TUSNAD CYCLING TEAM
90 GUTIERREZ REVUELTA Jose Manuel ESP19880504 TUSNAD CYCLING TEAM
91 BAJT Dejan SLO19871028 AMPLATZ – BMC
92 TRATNIK Jan SLO19900223 AMPLATZ – BMC
93 KUSZTOR Péter HUN19841227 AMPLATZ – BMC
94 PÖLL Stefan AUT19860728 AMPLATZ – BMC
95 RABITSCH Stephan AUT19910628 AMPLATZ – BMC
96 UMHALLER Andreas (*) AUT19920220 AMPLATZ – BMC
97 STOSZ Patryk (*) POL19940715 TC CHOBRY GLOGOW
98 ZAJAC Bartosz (*) POL19930212 TC CHOBRY GLOGOW
99 KRAKOWIAK Norbert (*) POL19930220 TC CHOBRY GLOGOW
100 KASPEREK Michal (*) POL19931217 TC CHOBRY GLOGOW
101 BIJAK Marcin (*) POL19950103 TC CHOBRY GLOGOW
102 CZACHOR Mateusz (*) POL19950104 TC CHOBRY GLOGOW
103 HOLOMEK Milan (*) SVK19950911 EPIC JANOM GREENWAY
104 CHALUPCIK Jan (*) SVK19930125 EPIC JANOM GREENWAY
105 LAJCHA Juraj (*) SVK19940206 EPIC JANOM GREENWAY
106 KRAJICEK Matej (*) SVK19941227 EPIC JANOM GREENWAY
107 DUBEN Martin (*) SVK19950314 EPIC JANOM GREENWAY
108 MALIK Robert (*) SVK19931129 EPIC JANOM GREENWAY
109 POLUMIRAC Marko (*) SRB19940102 CCN – METALAC
110 BORISAVLJEVIC Milos (*) SRB19940309 CCN – METALAC
111 SIZKO Antti FIN19821106 CCN – METALAC
170 STEFANOVIC Stefan (*) SRB19940506 CCN – METALAC
113 ANTONIJEVIC Goran (*) SRB19940824 CCN – METALAC
114 PONOMARENKO Dmytro UKR19910210 CCN – METALAC
115 MOL Robbert-Jan NED19880723 NATIONAL TEAM OF NETHERLANDS
116 DEKKER Sjors (*) NED19940214 NATIONAL TEAM OF NETHERLANDS
117 DORREN Ruben NED19891125 NATIONAL TEAM OF NETHERLANDS
118 HAAKMAN Tino NED19721225 NATIONAL TEAM OF NETHERLANDS
119 DE VAAL Tom (*) NED19920223 NATIONAL TEAM OF NETHERLANDS
120 GROEN Ike (*) NED19920531 NATIONAL TEAM OF NETHERLANDS
121 BATORA Lukas SVK19850917 CK BANSKA BYSTRICA
122 PALCAK Jozef SVK19871217 CK BANSKA BYSTRICA
123 DEBNAR Miroslav SVK19830421 CK BANSKA BYSTRICA
124 FRANO Martin SVK19780503 CK BANSKA BYSTRICA
125 VIGLASKY Ivan SVK19850512 CK BANSKA BYSTRICA
126 RUSINA Rudolf SVK19820521 CK BANSKA BYSTRICA
127 MOLNÁR István HUN19880715 MUGENRACE TEAM PROLOG
128 HEMMERT János HUN19760613 MUGENRACE TEAM PROLOG
129 VARGA Péter (*) HUN19930616 MUGENRACE TEAM PROLOG
130 HARTMANN József (*) HUN19920812 MUGENRACE TEAM PROLOG
133 BOGDANOVICS Maris LAT19911119 ALPHA BALTIC/UNIMARATHONS.COM
134 BEKMANIS Indulis LAT19890221 ALPHA BALTIC/UNIMARATHONS.COM
135 RACENAJS Kristofers LAT19851213 ALPHA BALTIC/UNIMARATHONS.COM
136 SERGIS Kaspars (*) LAT19920612 ALPHA BALTIC/UNIMARATHONS.COM
137 SAVICKIS Martins (*) LAT19930103 ALPHA BALTIC/UNIMARATHONS.COM
139 BOLZAN Riccardo ITA19900503 CYCLING TEAM FRIULI
140 CAZZOLA Daniele (*) ITA19930331 CYCLING TEAM FRIULI
141 BARATTIN Alessio (*) ITA19950212 CYCLING TEAM FRIULI
142 VIERO Simone (*) ITA19930426 CYCLING TEAM FRIULI
143 GRAZIAN Christian ITA19900218 CYCLING TEAM FRIULI
144 MARCOLIN Matteo ITA19901210 CYCLING TEAM FRIULI
145 IMREK Dominik (*) AUT19940909 REG. TEAM RSC ARBÖ SÜDBURGENLAND
146 VARGA Péter (*) HUN19930302 REG. TEAM RSC ARBÖ SÜDBURGENLAND
147 POSPISIL Jan AUT19741028 REG. TEAM RSC ARBÖ SÜDBURGENLAND
148 DÜNSER Lukas AUT19870616 REG. TEAM RSC ARBÖ SÜDBURGENLAND
151 VISNOVSKY Tomas (*) SVK19930601 NATIONAL TEAM SLOVAKIA
152 KARAS Juraj SVK19850812 NATIONAL TEAM SLOVAKIA
153 GLAJZA Ondrej (*) SVK19940717 NATIONAL TEAM SLOVAKIA
154 CHALAS Jaroslav (*) SVK19920819 NATIONAL TEAM SLOVAKIA
155 VYSNA Matej SVK19880708 NATIONAL TEAM SLOVAKIA
156 ZATKO Dominik (*) SVK19931114 NATIONAL TEAM SLOVAKIA

Powered by WordPress | Designed by: seo services | Thanks to seo company, web designer and internet marketing company