Central-European Tour: A zárónap eredményei

Célba ért a Central-European Tour harmadik, egyben záró etapjának mezőnye. A versenyzők ma az Isazeg-Budapest közötti 127 kilométeres szakaszt teljesítették. Ezúton tesszük közzé a mai etap hivatalos eredménylistáját.

 

Central-European Tour

International Race Class 1.2.

Isaszeg – Budapest

 

Dátum / Date: 27.07.2014
Organizer: Kerekparsport 2000 SE and Hungarian Cycling Federation
Distance: 139,7km
Average Speed: 48,90km/hrs

POZ. RAJTSZÁM UCI KÓD VEZETÉKNÉV ÉS KERESZTNÉV CSAPAT IDŐ
Rank Race no. UCI code Surname and name Team Time/GAP
1. 27 SVK19940112 BASKA Erik (*) DUKLA TRENCIN TREK 2:51:15
2. 60 SLO19910820 HOCEVAR Aljaz ADRIA MOBIL +00:00
3. 92 SLO19900223 TRATNIK Jan AMPLATZ – BMC
4. 61 UKR19861024 BUTS Vitaliy KOLSS CYCLING TEAM
5. 9 RUS19930504 STASH Mamyr (*) ITERA KATUSHA
6. 51 GER19880130 BISSINGER Florian WSA – GREENLIFE
7. 133 LAT19911119 BOGDANOVICS Maris ALPHA BALTIC/UNIMARATHONS.COM
8. 72 GER19860106 SCHAFER Stefan LKT TEAM BRANDENBURG
9. 70 GER19940404 RESKE Tim (*) LKT TEAM BRANDENBURG
10. 33 UKR19900414 VASILYEV Maksym ISD CONTINENTAL TEAM
11. 7 RUS19890711 POKIDOV Maxim ITERA KATUSHA
12. 97 POL19940715 STOSZ Patryk (*) TC CHOBRY GLOGOW
13. 64 UKR19820313 KOSTYUK Denys KOLSS CYCLING TEAM
14. 96 AUT19920220 UMHALLER Andreas (*) AMPLATZ – BMC
15. 18 HUN19951126 RÓZSA Balázs (*) UTENSILNORD
16. 154 SVK19920819 CHALAS Jaroslav (*) NATIONAL TEAM SLOVAKIA
17. 113 SRB19940824 ANTONIJEVIC Goran (*) CCN – METALAC
18. 43 CZE19920731 FILIP Jakub (*) SKC TUFO PROSTEJOV
19. 107 SVK19950314 DUBEN Martin (*) EPIC JANOM GREENWAY
20. 10 RUS19920415 KOVSH Artur (*) ITERA KATUSHA
21. 148 AUT19870616 DÜNSER Lukas REG. TEAM RSC ARBÖ SÜDBURGENLAND
22. 135 LAT19851213 RACENAJS Kristofers ALPHA BALTIC/UNIMARATHONS.COM
23. 100 POL19931217 KASPEREK Michal (*) TC CHOBRY GLOGOW
24. 153 SVK19940717 GLAJZA Ondrej (*) NATIONAL TEAM SLOVAKIA
25. 81 DEN19860420 AAEN Jonas RIWAL CYCLING TEAM
26. 108 SVK19931129 MALIK Robert (*) EPIC JANOM GREENWAY
27. 105 SVK19940206 LAJCHA Juraj (*) EPIC JANOM GREENWAY
28. 109 SRB19940102 POLUMIRAC Marko (*) CCN – METALAC
29. 59 SLO19810617 MUGERLI Matej ADRIA MOBIL
30. 86 ROU19870609 BERDOS Oleg TUSNAD CYCLING TEAM
31. 46 AUT19910411 IMREK Christopher SKC TUFO PROSTEJOV
32. 169 NOR19940415 AUSTEVOLL Ole Andre (*) TEAM FIXIT.NO
33. 110 SRB19940309 BORISAVLJEVIC Milos (*) CCN – METALAC
34. 11 RUS19920109 YATSEVICH Kirill (*) ITERA KATUSHA
35. 114 UKR19910210 PONOMARENKO Dmytro CCN – METALAC
36. 44 CZE19930218 KOZUSNIK Adam (*) SKC TUFO PROSTEJOV
37. 102 POL19950104 CZACHOR Mateusz (*) TC CHOBRY GLOGOW
38. 62 UKR19871030 KONONENKO Mykhaylo KOLSS CYCLING TEAM
39. 22 SLO19941105 MISKULIN Jure (*) RADENSKA
40. 116 NED19940214 DEKKER Sjors (*) NATIONAL TEAM OF NETHERLANDS
41. 17 HUN19940214 KENYERES Ábel (*) UTENSILNORD
42. 30 SVK19940210 MALOVEC Lubos (*) DUKLA TRENCIN TREK
43. 35 UKR19800913 SHEYDYK Oleksandr ISD CONTINENTAL TEAM
44. 123 SVK19830421 DEBNAR Miroslav CK BANSKA BYSTRICA
45. 98 POL19930212 ZAJAC Bartosz (*) TC CHOBRY GLOGOW
46. 39 HUN19950712 RUTTKAY Zoltán BALATON ? DKSI REGIONAL
47. 106 SVK19941227 KRAJICEK Matej (*) EPIC JANOM GREENWAY
48. 56 SLO19820507 FAJT Kristjan ADRIA MOBIL
49. 67 GER19900808 DECKERT Sebastian LKT TEAM BRANDENBURG
50. 94 AUT19860728 PÖLL Stefan AMPLATZ – BMC
51. 68 GER19930317 KNAUP Tobias (*) LKT TEAM BRANDENBURG
52. 57 CRO19941006 MALTAR Bruno (*) ADRIA MOBIL
53. 136 LAT19920612 SERGIS Kaspars (*) ALPHA BALTIC/UNIMARATHONS.COM
54. 36 UKR19900818 KARNULIN Denys ISD CONTINENTAL TEAM
55. 170 SRB19940506 STEFANOVIC Stefan (*) CCN – METALAC
56. 118 NED19721225 HAAKMAN Tino NATIONAL TEAM OF NETHERLANDS
57. 2 NOR19900216 EIDSHEIM Filip TEAM FIXIT.NO
58. 53 AUT19910108 GAUGL Florian WSA – GREENLIFE
59. 13 HUN19830325 DÉR Zsolt UTENSILNORD
60. 99 POL19930220 KRAKOWIAK Norbert (*) TC CHOBRY GLOGOW
61. 52 AUT19830425 LEOPOLD Hans-Jörg WSA – GREENLIFE
62. 21 SLO19930805 REPSE Uros (*) RADENSKA
63. 32 UKR19850417 PAKHTUSOV Anatoliy ISD CONTINENTAL TEAM
64. 34 UKR19870108 AGARKOV Yuriy ISD CONTINENTAL TEAM
65. 28 SVK19870916 TYBOR Patrik DUKLA TRENCIN TREK
66. 93 HUN19841227 KUSZTOR Péter AMPLATZ – BMC
67. 85 MDA19880305 BRAICO Alexandr TUSNAD CYCLING TEAM
68. 47 CZE19910923 MANOUSEK Josef SKC TUFO PROSTEJOV
69. 95 AUT19910628 RABITSCH Stephan AMPLATZ – BMC
70. 91 SLO19871028 BAJT Dejan AMPLATZ – BMC
71. 127 HUN19880715 MOLNÁR István MUGENRACE TEAM PROLOG
72. 12 RUS19860228 KOSYAKOV Dmitriy ITERA KATUSHA
73. 55 CRO19790303 ROGINA Radoslav ADRIA MOBIL
74. 65 UKR19870829 VASYLYUK Andriy KOLSS CYCLING TEAM
75. 69 GER19950523 BERGER Leon (*) LKT TEAM BRANDENBURG
76. 8 RUS19900112 RAZUMOV Maxim ITERA KATUSHA
77. 71 GER19951030 KESSLER Robert (*) LKT TEAM BRANDENBURG
78. 66 UKR19920408 BRATASHCHUK Andrii (*) KOLSS CYCLING TEAM
79. 137 LAT19930103 SAVICKIS Martins (*) ALPHA BALTIC/UNIMARATHONS.COM
80. 14 HUN19950425 LENGYEL Zoltán (*) UTENSILNORD
81. 26 SVK19761017 BRONIS Roman DUKLA TRENCIN TREK
82. 90 ESP19880504 GUTIERREZ REVUELTA Jose Manuel TUSNAD CYCLING TEAM
83. 16 ITA19871116 MAZZI Alessandro UTENSILNORD
84. 25 SVK19770411 KOVAC Maros DUKLA TRENCIN TREK
85. 155 SVK19880708 VYSNA Matej NATIONAL TEAM SLOVAKIA
86. 103 SVK19950911 HOLOMEK Milan (*) EPIC JANOM GREENWAY
87. 104 SVK19930125 CHALUPCIK Jan (*) EPIC JANOM GREENWAY
88. 29 SVK19890731 MAHDAR Martin DUKLA TRENCIN TREK
89. 48 CZE19920713 VRAZEL Viktor (*) SKC TUFO PROSTEJOV
90. 3 NOR19820604 REMME Stian TEAM FIXIT.NO
91. 120 NED19920531 GROEN Ike (*) NATIONAL TEAM OF NETHERLANDS
92. 79 DEN19880808 MORTENSEN Mikkel RIWAL CYCLING TEAM
93. 84 DEN19830522 KLOSTERGAARD LARSEN Kasper RIWAL CYCLING TEAM
94. 144 ITA19901210 MARCOLIN Matteo CYCLING TEAM FRIULI +0:01:39
95. 119 NED19920223 DE VAAL Tom (*) NATIONAL TEAM OF NETHERLANDS
96. 63 UKR19870331 POLIVODA Oleksandr KOLSS CYCLING TEAM
97. 143 ITA19900218 GRAZIAN Christian CYCLING TEAM FRIULI +0:01:52
98. 128 HUN19760613 HEMMERT János MUGENRACE TEAM PROLOG +0:02:11
99. 101 POL19950103 BIJAK Marcin (*) TC CHOBRY GLOGOW
100. 87 VEN19910219 ANAYA Giannini TUSNAD CYCLING TEAM
101. 115 NED19880723 MOL Robbert-Jan NATIONAL TEAM OF NETHERLANDS
102. 146 HUN19930302 VARGA Péter (*) REG. TEAM RSC ARBÖ SÜDBURGENLAND +0:02:50
103. 117 NED19891125 DORREN Ruben NATIONAL TEAM OF NETHERLANDS +0:03:11
104. 147 AUT19741028 POSPISIL Jan REG. TEAM RSC ARBÖ SÜDBURGENLAND +0:03:19
105. 139 ITA19900503 BOLZAN Riccardo CYCLING TEAM FRIULI +0:04:28
106. 23 SLO19930209 PAVLIC Marko (*) RADENSKA +0:06:05
107. 19 SLO19950728 SAFARIC KOLAR Matic (*) RADENSKA +0:06:05
108. 83 DEN19940418 BAEKHOJ Emil (*) RIWAL CYCLING TEAM +0:06:10
109. 31 UKR19830616 POPKOV Vitaliy ISD CONTINENTAL TEAM
110. 121 SVK19850917 BATORA Lukas CK BANSKA BYSTRICA
111. 122 SVK19871217 PALCAK Jozef CK BANSKA BYSTRICA
112. 126 SVK19820521 RUSINA Rudolf CK BANSKA BYSTRICA
113. 82 DEN19870413 LARSEN SCHJONNEMANN Kaspar RIWAL CYCLING TEAM
114. 38 HUN19900904 PÁLYI Csaba BALATON ? DKSI REGIONAL +0:09:23
115. 89 ROU19920323 SEBESTYEN Szabolcs (*) TUSNAD CYCLING TEAM +0:10:22
116. 130 HUN19920812 HARTMANN József (*) MUGENRACE TEAM PROLOG +0:10:23
117. 45 POL19910426 PSZCZOLARSKI Wojciech SKC TUFO PROSTEJOV
118. 88 ROU19760728 NOVAK Carol-Eduard TUSNAD CYCLING TEAM
119. 129 HUN19930616 VARGA Péter (*) MUGENRACE TEAM PROLOG
120. 134 LAT19890221 BEKMANIS Indulis ALPHA BALTIC/UNIMARATHONS.COM
121. 4 NOR19930917 HERMANSEN Sindre Eid (*) TEAM FIXIT.NO
1 HUN19880623 LOVASSY Krisztián TEAM FIXIT.NO DNF
5 NOR19890223 GJOLBERG Adrian TEAM FIXIT.NO DNF
15 HUN19950419 PELIKÁN János (*) UTENSILNORD DNF
20 SLO19940508 OTONICAR Martin (*) RADENSKA DNF
37 HUN19840331 MÁRKUS János BALATON ? DKSI REGIONAL DNF
40 HUN19800806 TÓTH Attila BALATON ? DKSI REGIONAL DNF
41 HUN19680625 BORBÉLY György BALATON ? DKSI REGIONAL DNF
49 AUT19950305 SCHLEMMER Lukas (*) WSA – GREENLIFE DNF
50 AUT19870331 SCHÖFFMANN Martin WSA – GREENLIFE DNF
58 SLO19900720 STIMULAK Klemen ADRIA MOBIL DNF
80 DEN19880206 OLLEGAARD Morten RIWAL CYCLING TEAM DNF
111 FIN19821106 SIZKO Antti CCN – METALAC DNF
124 SVK19950911 HARAG Tomas (*) CK BANSKA BYSTRICA DNF
125 SVK19850512 VIGLASKY Ivan CK BANSKA BYSTRICA DNF
131 HUN19941219 LÓKI Bence (*) MUGENRACE TEAM PROLOG DNF
140 ITA19930331 CAZZOLA Daniele (*) CYCLING TEAM FRIULI DNF
141 ITA19950212 BARATTIN Alessio (*) CYCLING TEAM FRIULI DNF
142 ITA19930426 VIERO Simone (*) CYCLING TEAM FRIULI DNF
145 AUT19940909 IMREK Dominik (*) REG. TEAM RSC ARBÖ SÜDBURGENLAND DNF
151 SVK19930601 VISNOVSKY Tomas (*) NATIONAL TEAM SLOVAKIA DNF
152 SVK19850812 KARAS Juraj NATIONAL TEAM SLOVAKIA DNF
156 SVK19931114 ZATKO Dominik (*) NATIONAL TEAM SLOVAKIA DNF

Number of starters: 143
Riders abandoned: 22

Finish Judge: Agnieszka BARTOSZ

Powered by WordPress | Designed by: seo services | Thanks to seo company, web designer and internet marketing company