Central-European Tour: A második nap eredményei

Célba ért a Central-European Tour második etapjának mezőnye. A versenyzők ma a Szerencs és Ibrány közötti 136 kilométeres szakaszt teljesítették. Ezúton tesszük közzé a mai etap hivatalos eredménylistáját.

 

 

Central-European Tour

International Race Class 1.2.

Szerencs – Ibrány

 

Dátum / Date: 26.07.2014
Organizer: Kerekparsport 2000 SE and Hungarian Cycling Federation
Distance: 139,6km
Average Speed: 48,43km/hrs

POZ. RAJTSZÁM UCI KÓD VEZETÉKNÉV ÉS KERESZTNÉV CSAPAT IDŐ
Rank Race no. UCI code Surname and name Team Time/GAP
1 11 RUS19930504 STASH Mamyr (*) ITERA KATUSHA 2:52:57,28
2 61 UKR19861024 BUTS Vitaliy KOLSS CYCLING TEAM +00:00
3 2 NOR19900216 EIDSHEIM Filip TEAM FIXIT.NO +00:00
4 59 SLO19810617 MUGERLI Matej ADRIA MOBIL +00:00
5 80 DEN19880206 OLLEGAARD Morten RIWAL CYCLING TEAM +00:00
6 27 SVK19940112 BASKA Erik (*) DUKLA TRENCIN TREK +00:00
7 7 RUS19890711 POKIDOV Maxim ITERA KATUSHA +00:00
8 33 UKR19900414 VASILYEV Maksym ISD CONTINENTAL TEAM +00:00
9 86 ROU19870609 BERDOS Oleg TUSNAD CYCLING TEAM +00:00
10 70 GER19940404 RESKE Tim (*) LKT TEAM BRANDENBURG +00:00
11 51 GER19880130 BISSINGER Florian WSA – GREENLIFE +00:00
12 60 SLO19910820 HOCEVAR Aljaz ADRIA MOBIL +00:00
13 1 HUN19880623 LOVASSY Krisztián TEAM FIXIT.NO +00:00
14 153 SVK19940717 GLAJZA Ondrej (*) NATIONAL TEAM SLOVAKIA +00:00
15 115 NED19880723 MOL Robbert-Jan WEST FRISIA +00:00
16 72 GER19860106 SCHAFER Stefan LKT TEAM BRANDENBURG +00:00
17 81 DEN19860420 AAEN Jonas RIWAL CYCLING TEAM +00:00
18 97 POL19940715 STOSZ Patryk (*) TC CHOBRY GLOGOW +00:00
19 20 SLO19940508 OTONICAR Martin (*) RADENSKA +00:00
20 135 LAT19851213 RACENAJS Kristofers ALPHA BALTIC/UNIMARATHONS.COM +00:00
21 100 POL19931217 KASPEREK Michal (*) TC CHOBRY GLOGOW +00:00
22 22 SLO19941105 MISKULIN Jure (*) RADENSKA +00:00
23 57 CRO19941006 MALTAR Bruno (*) ADRIA MOBIL +00:00
24 25 SVK19770411 KOVAC Maros DUKLA TRENCIN TREK +00:00
25 49 AUT19950305 SCHLEMMER Lukas (*) WSA – GREENLIFE +00:00
26 47 CZE19910923 MANOUSEK Josef SKC TUFO PROSTEJOV +00:00
27 139 ITA19900503 BOLZAN Riccardo CYCLING TEAM FRIULI +00:00
28 18 HUN19951126 RÓZSA Balázs (*) UTENSILNORD +00:00
29 30 SVK19940210 MALOVEC Lubos (*) DUKLA TRENCIN TREK +00:00
30 113 SRB19940824 ANTONIJEVIC Goran (*) CCN – METALAC +00:00
31 35 UKR19800913 SHEYDYK Oleksandr ISD CONTINENTAL TEAM +00:00
32 154 SVK19920819 CHALAS Jaroslav (*) NATIONAL TEAM SLOVAKIA +00:00
33 67 GER19900808 DECKERT Sebastian LKT TEAM BRANDENBURG +00:00
34 133 LAT19911119 BOGDANOVICS Maris ALPHA BALTIC/UNIMARATHONS.COM +00:00
35 85 MDA19880305 BRAICO Alexandr TUSNAD CYCLING TEAM +00:00
36 148 AUT19870616 DÜNSER Lukas REG. TEAM RSC ARBÖ SÜDBURGENLAND +00:00
37 107 SVK19950314 DUBEN Martin (*) EPIC JANOM GREENWAY +00:00
38 110 SRB19940309 BORISAVLJEVIC Milos (*) CCN – METALAC +00:00
39 32 UKR19850417 PAKHTUSOV Anatoliy ISD CONTINENTAL TEAM +00:00
40 64 UKR19820313 KOSTYUK Denys KOLSS CYCLING TEAM +00:00
41 134 LAT19890221 BEKMANIS Indulis ALPHA BALTIC/UNIMARATHONS.COM +00:07
42 169 NOR19940415 AUSTEVOLL Ole Andre (*) TEAM FIXIT.NO
43 96 AUT19920220 UMHALLER Andreas (*) AMPLATZ – BMC
44 108 SVK19931129 MALIK Robert (*) EPIC JANOM GREENWAY
45 56 SLO19820507 FAJT Kristjan ADRIA MOBIL
46 4 NOR19930917 HERMANSEN Sindre Eid (*) TEAM FIXIT.NO
47 121 SVK19850917 BATORA Lukas CK BANSKA BYSTRICA
48 52 AUT19830425 LEOPOLD Hans-Jörg WSA – GREENLIFE
49 152 SVK19850812 KARAS Juraj NATIONAL TEAM SLOVAKIA
50 53 AUT19910108 GAUGL Florian WSA – GREENLIFE
51 17 HUN19940214 KENYERES Ábel UTENSILNORD
52 98 POL19930212 ZAJAC Bartosz (*) TC CHOBRY GLOGOW
53 21 SLO19930805 REPSE Uros (*) RADENSKA
54 50 AUT19870331 SCHÖFFMANN Martin WSA – GREENLIFE
55 114 UKR19910210 PONOMARENKO Dmytro CCN – METALAC
56 99 POL19930220 KRAKOWIAK Norbert (*) TC CHOBRY GLOGOW
57 79 DEN19880808 MORTENSEN Mikkel RIWAL CYCLING TEAM
58 136 LAT19920612 SERGIS Kaspars (*) ALPHA BALTIC/UNIMARATHONS.COM
59 31 UKR19830616 POPKOV Vitaliy ISD CONTINENTAL TEAM
60 137 LAT19930103 SAVICKIS Martins (*) ALPHA BALTIC/UNIMARATHONS.COM
61 14 HUN19950425 LENGYEL Zoltán (*) UTENSILNORD
62 87 VEN19910219 ANAYA Giannini TUSNAD CYCLING TEAM
63 94 AUT19860728 PÖLL Stefan AMPLATZ – BMC
64 93 HUN19841227 KUSZTOR Péter AMPLATZ – BMC
65 10 RUS19910524 KATYRIN Roman ITERA KATUSHA
66 19 SLO19950728 SAFARIC KOLAR Matic (*) RADENSKA
67 102 POL19950104 CZACHOR Mateusz (*) TC CHOBRY GLOGOW
68 39 HUN19950712 RUTTKAY Zoltán BALATON ? DKSI REGIONAL
69 68 GER19930317 KNAUP Tobias (*) LKT TEAM BRANDENBURG +00:19
70 34 UKR19870108 AGARKOV Yuriy ISD CONTINENTAL TEAM
71 127 HUN19880715 MOLNÁR István MUGENRACE TEAM PROLOG
72 26 SVK19761017 BRONIS Roman DUKLA TRENCIN TREK
73 13 HUN19830325 DÉR Zsolt UTENSILNORD
74 3 NOR19820604 REMME Stian TEAM FIXIT.NO
75 29 SVK19890731 MAHDAR Martin DUKLA TRENCIN TREK
76 119 NED19920223 DE VAAL Tom (*) WEST FRISIA
77 103 SVK19950911 HOLOMEK Milan (*) EPIC JANOM GREENWAY
78 120 NED19920531 GROEN Ike (*) NATIONAL TEAM OF NETHERLANDS
79 101 POL19950103 BIJAK Marcin (*) TC CHOBRY GLOGOW
80 170 SRB19940506 STEFANOVIC Stefan (*) CCN – METALAC
81 71 GER19951030 KESSLER Robert (*) LKT TEAM BRANDENBURG +00:29
82 83 DEN19940418 BAEKHOJ Emil (*) RIWAL CYCLING TEAM
83 145 AUT19940909 IMREK Dominik (*) REG. TEAM RSC ARBÖ SÜDBURGENLAND
84 36 UKR19900818 KARNULIN Denys ISD CONTINENTAL TEAM
85 62 UKR19871030 KONONENKO Mykhaylo KOLSS CYCLING TEAM
86 84 DEN19830522 KLOSTERGAARD LARSEN Kasper RIWAL CYCLING TEAM
87 122 SVK19871217 PALCAK Jozef CK BANSKA BYSTRICA +00:39
88 118 NED19721225 HAAKMAN Tino WEST FRISIA
89 28 SVK19870916 TYBOR Patrik DUKLA TRENCIN TREK
90 142 ITA19930426 VIERO Simone (*) CYCLING TEAM FRIULI +00:44
91 46 AUT19910411 IMREK Christopher SKC TUFO PROSTEJOV
92 5 NOR19890223 GJOLBERG Adrian TEAM FIXIT.NO
93 8 RUS19880205 NIKOLAEV Sergey ITERA KATUSHA
94 66 UKR19920408 BRATASHCHUK Andrii (*) KOLSS CYCLING TEAM +00:53
95 12 RUS19860228 KOSYAKOV Dmitriy ITERA KATUSHA
96 65 UKR19870829 VASYLYUK Andriy KOLSS CYCLING TEAM
97 146 HUN19930302 VARGA Péter (*) REG. TEAM RSC ARBÖ SÜDBURGENLAND
98 43 CZE19920731 FILIP Jakub (*) SKC TUFO PROSTEJOV
99 123 SVK19830421 DEBNAR Miroslav CK BANSKA BYSTRICA
100 144 ITA19901210 MARCOLIN Matteo CYCLING TEAM FRIULI
101 82 DEN19931011 GRON Martin (*) RIWAL CYCLING TEAM
102 126 SVK19820521 RUSINA Rudolf CK BANSKA BYSTRICA +01:08
103 16 ITA19871116 MAZZI Alessandro UTENSILNORD
104 116 NED19940214 DEKKER Sjors (*) WEST FRISIA
105 106 SVK19941227 KRAJICEK Matej (*) EPIC JANOM GREENWAY +01:13
106 91 SLO19871028 BAJT Dejan AMPLATZ – BMC
107 105 SVK19940206 LAJCHA Juraj (*) EPIC JANOM GREENWAY
108 147 AUT19741028 POSPISIL Jan REG. TEAM RSC ARBÖ SÜDBURGENLAND
109 104 SVK19930125 CHALUPCIK Jan (*) EPIC JANOM GREENWAY
110 130 HUN19920812 HARTMANN József (*) MUGENRACE TEAM PROLOG
111 117 NED19891125 DORREN Ruben WEST FRISIA
112 15 ITA19870512 MADDALUNO Gennaro UTENSILNORD
113 90 ESP19880504 GUTIERREZ REVUELTA Jose Manuel TUSNAD CYCLING TEAM
114 125 SVK19850512 VIGLASKY Ivan CK BANSKA BYSTRICA
115 63 UKR19870331 POLIVODA Oleksandr KOLSS CYCLING TEAM
116 9 RUS19900123 FROLOV Igor ITERA KATUSHA
117 69 GER19950523 BERGER Leon (*) LKT TEAM BRANDENBURG
118 155 SVK19880708 VYSNA Matej NATIONAL TEAM SLOVAKIA
119 55 CRO19790303 ROGINA Radoslav ADRIA MOBIL
120 109 SRB19940102 POLUMIRAC Marko (*) CCN – METALAC
121 38 HUN19900904 PÁLYI Csaba BALATON ? DKSI REGIONAL +01:25
122 44 CZE19930218 KOZUSNIK Adam (*) SKC TUFO PROSTEJOV +01:37
123 89 ROU19920323 SEBESTYEN Szabolcs (*) TUSNAD CYCLING TEAM +01:39
124 41 HUN19680625 BORBÉLY György BALATON ? DKSI REGIONAL +01:54
125 124 SVK19780503 FRANO Martin CK BANSKA BYSTRICA +02:08
126 128 HUN19760613 HEMMERT János MUGENRACE TEAM PROLOG +02:41
127 95 AUT19910628 RABITSCH Stephan AMPLATZ – BMC +02:59
128 92 SLO19900223 TRATNIK Jan AMPLATZ – BMC +03:00
129 111 FIN19821106 SIZKO Antti CCN – METALAC +03:15
130 45 POL19910426 PSZCZOLARSKI Wojciech SKC TUFO PROSTEJOV +03:30
131 151 SVK19930601 VISNOVSKY Tomas (*) NATIONAL TEAM SLOVAKIA
132 129 HUN19930616 VARGA Péter (*) MUGENRACE TEAM PROLOG +03:35
133 23 SLO19930209 PAVLIC Marko (*) RADENSKA +05:36
134 88 ROU19760728 NOVAK Carol-Eduard TUSNAD CYCLING TEAM +07:01
135 156 SVK19931114 ZATKO Dominik (*) NATIONAL TEAM SLOVAKIA
136 40 HUN19800806 TÓTH Attila BALATON ? DKSI REGIONAL +09:41
143 ITA19900218 GRAZIAN Christian CYCLING TEAM FRIULI DNF
140 ITA19930331 CAZZOLA Daniele (*) CYCLING TEAM FRIULI DNF
58 SLO19900720 STIMULAK Klemen ADRIA MOBIL DNF
141 ITA19950212 BARATTIN Alessio (*) CYCLING TEAM FRIULI DNF
37 HUN19840331 MÁRKUS János BALATON ? DKSI REGIONAL DNF

Number of starters: 141
Riders abandoned: 5

Finish Judge: Agnieszka BARTOSZ

Powered by WordPress | Designed by: seo services | Thanks to seo company, web designer and internet marketing company